Trending

Trending

Tjetër sukses për Rita Orën

Në festivalin e BBC Music’s Biggest Weekend nuk mund të mungonte këngëtarja shqiptare, Rita Ora. Bukuroshja shqiptare shoqërohet nga emra të mëdhenj të muzikës…

Trurit i pëlqejnë mashtrimet!

Të jesh mashtrues fillon dhe të pëlqen. Në fakt, pasi fillon është e vështirë të ndalosh. Madje tani ka edhe një shpjegim shkencor. Sipas…