Çavushoglu: Në Evropë do të fillojnë luftërat fetareministri-i-puneve-te-jashtme-i-turqise-melvut-cavushoglu

Ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Melvut Çavushoglu ka deklaruar se parashikon që në Evropë do të fillojnë luftëra fetare, transmeton AFP.

AI ka thënë se nuk ka dallime ndërmjet Partisë Liberale holandeze në pushtet dhe partisë “fashiste” të Gert Vilders.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Justin Bieber dhe Selena Gomez kalojnë Shen Valentinin të ndarë, çfarë ndodhi me çiftin?

Shumica e çifteve të dashuruar festuan Shën Valentinin së bashku. “Vetëm” Justin...
Read More