Çelësi i suksesit të aktores më të dashur: Mënyrë e thjeshtë për dukje rinore!Dukjen e vet rinore gjatë karrierës shumëvjeçare bukuroshja Julia e mban me disa truqe relativisht të thjeshta.

Julia Roberts 1

Picture 1 of 2

Njëra ndër aktoret më të dashura, 50-vjeçarja Julia Roberts, ka zbuluar sekretin e dukjes së saj rinore dhe përse i shmang rrjetet sociale.

Kur është fjala për kurën e lëkurës, Julia nuk përmend kremrat dhe tretmanët e shtrenjtë.

“Uji është gjithçka” thotë Julia dhe shton që rol shumë të rëndësishëm ka edhe gjumi, i cili për shumicën e nënave është luksi më i madh.

Ylli i Hollywoodit ka përmendur edhe rrjetet sociale të cilat i shmang dhe ka zbuluar që ka aversion ndaj “natyrës narcise të selfit”.

Jemi bërë kultura e cila është aq vetëhulumtuese dhe aq vetëpromovuese, saqë e kalon çdo masë, thotë Julia.

“Me pak vetëkënaqësi do të kishim merituar më shumë admirim”, ka shtuar ajo.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Kafshët kurojnë sëmundjet mendore

Kafshët shtëpiake ndihmojnë në kurimin e çrregullimeve psikologjike, raporton një studim i...
Read More