Çfarë po ndodh me Bebe Rexhen? Këngëtarja habit me foton e fundit

Bebe Rexha mund të konsiderohet si një nga shqiptaret më të famshme të muzikës globale.

Viti 2017 për këngëtaren me origjinë shqiptare përfundoi me një numër të konsiderueshëm suksesesh, me projekte dhe performanca që lanë mbresa në publikun e skenave ndërkombëtare.

Bebe është shfaqur gjithmonë mbresëlënëse me fotot e postuara në rrjetet sociale ku duket se kujdeset shumë për veten.

Habia ka ardhur së fundi.

Këngëtarja ka publikuar një video në Instastory përmes së cilës shfaqet në veturë pa grim dhe me një kapuç në kokë, por ama duket se Bebe pa make-up është në një gjendje vërtet zhgënjyese.

Ndryshimet drastike ndonjëherë vërtet që të lënë pasoja.

Shkruar Nga
More from Revista User

Trump: Memorandumi më ka “shfajësuar plotësisht” nga çështja ruse

Presidenti amerikan, Donald Trump ka pretenduar se ai është shfajësuar plotësisht pas...
Read More