Çfarë po ndodh me çiftin e famshëm?NEW YORK, NY - JUNE 01: TV Personality Kim Kardashian and rapper Kanye West attend the 2015 CFDA Fashion Awards at Alice Tully Hall at Lincoln Center on June 1, 2015 in New York City. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images)

Kim Kardashian ka hartuar kërkesën e saj për divorc nga bashkëshorti i saj, reperi 39 vjeçar Kanye West.

Pavarësisht dëshirës së saj për një martesë të gjatë dhe të lumtutr përkrah Kanye-s , duket se problemet e fundit kanë dominuar në marrëdhënien e tyre, kjo ka çuar show girlin të mendojë ndarjen si alternativën më të mirë, madje 35 vjeçarja ka hartuar edhe kërkesën për divorc, zbulojnë burimet.

‘Arsye e dështimit të martesës së tyre është gjendja psikologjike e Kanyes kjo ka çuar Kimin në divorc.’

‘Çelsin e martesës së tyre e ka vetëm Kim’ ka shtuar burimi për Weekly.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Astrologët flasin për shenjën më të ndjeshme të horoskopit

Të ndjeshëm, emocional, të dhembshur dhe inkurajues, shenja e Peshqëve janë shenja...
Read More