Çfarë po ndodh me çiftin simpatik?!screenshot-3_1484133078-1714224

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë në një lidhje prej disa kohësh.

Pra pak kohëh reperi ka bërë një publikim i cili ka bërë publikun të mendojë se çifti ka kurorëzuar lidhjen e tyre në martesë. Këto zëra u mohuan.

Por në një postim të fundit Getoari ka vendosur të bëjë sërisht konfuz publikun. Në foton e publikuar ai shkruan: “ Unë dhe gruaja ime e bukur Marina Vjollca”.

Sërisht mbetet me pikëpyetje nëse çifti është martuar apo jo.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Si të mbrohemi nga rreziku që vjen nga sallonet e bukurisë

Shpesh tërhiqemi nga ngjyrat, modelet e fundit, por rrallë mendojmë për rrezikun...
Read More