Çfarë po ndodh në Tiranë? Policia ‘pushton’ rrugët të fshijë parrullat. Ja çfarë shkruhet

Historia përsëritet.

Nuk është filmi “Lulekuqet mbi mure”, por jemi në Tiranën e 2017.

Policia e Shtetit ka zbarkuar rrugicave të Tiranës për të fshire parullat kundër ish- ministrit të tyre, bashkëpuntor i trafikanteve te droges dhe kryeministrit Edi Rama.

Shkruar Nga
More from Revista User

Si sot 27 vjet u rihap xhamia e Et’hem Beut, shihni ç’ndodhi në sheshin “Skënderbej”

Më 18 janar 1991 në Tiranë do të rihapej xhamia e Et’hem...
Read More