Çfarë vesh Vajza e Parë: Dosja e stilit të Ivanka Trumpit

Të qenit Vajza e Para mund të kërkojë po aq përkushtim sa të jesh Zonja e Parë.

Ivanka Trump 1

Picture 1 of 17

E kjo vlen veçanërisht nëse i merr përsipër shumicën e detyrave të gruas presidenciale, siç bën Ivanka Trump.

Qysh nga dita e inaugurimit, Ivanka i ka mahnitur të gjithë me stilin elegant dhe fustanet formale.

Duke mos qëndruar asnjëherë larg toneve neutrale, ajo herë pas here është shfaqur edhe me nuanca të rozës dhe argjendit.

Më poshtë i keni disa fotografi, ku mund të shihet çfarë ka veshur vajza e Donald Trump qysh kur familja e saj ka marrë pushtetin!

Shkruar Nga
More from Revista User

105 vjetori i Pavarësisë, kryeministri Haradinaj anulon vizitën në Vlorë

Papritur është mësuar se kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj nuk do të...
Read More