Chantelle Connelly mahnit Karaibet…

Ajo vodhi vëmendjen në MTV Geordie Shore me natyrën e saj, e cila çoi në një dalje shpërthyese të saj vitin e kaluar.

Por, Chantelle Connelly e mori vëmendjen në një mënyrë tjetër të dielën, derisa tregoi figurën e saj seksi në bikini, gjatë pushimeve në Karaibe.

Ylli 26 vjeçar tregoi barkun e sheshtë në plazh, e veshur në bikini shumëngjyrëshe.

Me një fizik të shkëlqyeshëm, ajo dukej e mahnitshme derisa shijonte diellin dhe plazhin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rona Nishliu uron për 28 Nëntor në mënyrë të veçantë

Edhe këngëtarja Rona Nishliu ka uruar shqiptarët për festën e Flamurit. [ngg_images...
Read More