Chloe Ferry provokuese me fustanin transparent

Si një vajzë beqare, Chloe Ferry është shfaqur shpesh herë me veshje tepër provokuese këtë muaj gjatë xhirimeve të Geordie Shore.
Edhe mbrëmjen e së mërkurës, ylli i reality show ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa ka guxuar me një fustan gjysmë-transparent.
21 vjeçarja po drejtohej për në New Castle për të filmuar seritë e reja ndërkohë që ka ekspozuar të pasmet e saj.
see seeeee sek
Shkruar Nga
More from Revista User

Bangladeshi dhe Mianmari bëjnë marrëveshje për kthimin e Rohingya-ve

Bangladeshi ka nënshkruar marrëveshje me Mianmarin për rikthimin e qindra-mijëra myslimanëve Rohingya,...
Read More