Chloe ndez imagjinatën, e zjarrtë në të brendshme

Së fundmi ajo ia shprehu dashurinë të dashurit të saj Danny Flasher, duke e cilësuar si shokun më të mirë në përvjetorin e parë të lidhjes së tyre.

Chloe 1

Picture 1 of 9

Dhe Chloe Lewis ka treguar se si e mban të gjallë pasionin në lidhjen e saj, derisa ka pozuar seksi në të brendshme.

Ajo është shfaqur në cep të shtratit në dhomën e gjumit, e veshur në të brendshme kuq e zi, duke ndezur imagjinatën.

Ylli 26 vjeçar i Only Way Is Essex, ka pozuar me flokët mbi supe dhe gjuhën jashtë, ajo duket tejet provokuese dhe seksi, duke publikuar foton në Instagram.

Shkruar Nga
More from Revista User

OKB: Marrëveshja e paqes për Sirinë, ende vështirë të arrihet

I dërguari për Sirinë i Kombeve të Bashkuara tha se raundi i...
Read More