Chopra dhe Jonas në lidhje serioze?Duket sikur lidhja midis yllit të muzikës Nick Jonas dhe aktores Pryianka Chopra po bëhet serioze sepse këngëtari i “Jealous” ka ftuar yllin e “Quantico” në dasmën e kushëririt të tij Rachel Tamburelli.

Fotot e çiftit që qarkullojnë, tregojnë aktoren të veshur në një fustan për raste të veçanta dhe Jonas i veshur në një kostum elegant blu.

Të dy kanë shpenzuar kohë gjithashtu me familjen e këngëtarit përgjatë fundjavës.

Fotot e çiftit janë publikuar disa ditë pasi janë fotografuar ne aeroportin e New York City.

Pas kësaj, ata janë larguar së bashku në një fluturim privat drejtuar festimeve në Atlantic City, New Jersey.

Mendohet se Chopra dhe Jonas kanë nisur lidhjen e tyre pasi zbritën në “Met Gala”, ku u shfaqën përkrahë njëri-tjetrit të veshur nga Ralph Lauren.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Studentët e UET që përfituan nga Erasmus: Studiuam jashtë, ja si ndjeheshim në krahasim me të tjerët

Shumë studentë të Universitetit Europian të Tiranës kanë pasur mundësi që të...
Read More