Christina Aguilera, topless për albumin e riChristina Aguilera pozon topless për të promovuar albumin e saj të ri të quajtur “Liberation” – “Çlirimi”.

Princesha e muzikës pop gjithashtu zgjodhi të mos përdore pothuajse fare makeup dhe fotot kanë dalë “bombe” fare…

37-vjeçarja nxori pak kohë më parë një videoklip tejet provokues që nuk mund të shoqërohej veç se me një album të tillë.

“Thjesht e ndjeva se kishte ardhur koha që unë të çlirohesha”, tha mamaja e dy fëmijëve.

“Doja edhe të frymëzoja të tjerët që të ndihen të siguritë, të ndihen vetvetja me zërin dhe trupin e tyre, e të heqin maskën”.

NINTCHDBPICT000414699808NINTCHDBPICT000414699755NINTCHDBPICT000414699770NINTCHDBPICT000414699785NINTCHDBPICT000414699793
 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Statusi i naftëtarit, MIE zbardh emrat e 1 mijë përfituesve të parë

  Ministria për Infrastrukturën dhe Energjinë beri me dije se vazhdon me...
Read More