ShowBizz

Christina Aguilera, topless për albumin e ri

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:33 - 21/06/18 |
mapo.al

Duhet ta blini patjetër


Christina Aguilera pozon topless për të promovuar albumin e saj të ri të quajtur “Liberation” – “Çlirimi”. Princesha e muzikës pop gjithashtu zgjodhi të mos përdore pothuajse fare makeup dhe fotot kanë dalë “bombe” fare…


37-vjeçarja nxori pak kohë më parë një videoklip tejet provokues që nuk mund të shoqërohej veç se me një album të tillë. “Thjesht e ndjeva se kishte ardhur koha që unë të çlirohesha”, tha mamaja e dy fëmijëve. “Doja edhe të frymëzoja të tjerët që të ndihen të siguritë, të ndihen vetvetja me zërin dhe trupin e tyre, e të heqin maskën”.


<
>
NINTCHDBPICT000414699808 NINTCHDBPICT000414699755 NINTCHDBPICT000414699770 NINTCHDBPICT000414699785 NINTCHDBPICT000414699793Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas