Çiftet e VIP-ave që vërtetojnë se dashuria mund të zgjasë përgjithmonëËshtë vështirë që mes personazheve të famshëm të gjesh çifte që kanë qëndruar gjatë me njëri-tjetrin.

Edhe pse duket sikur kanë gjithçka që duan, shpesh lexojmë lajme për “ndarje me konsensus” dhe komunikata ku shkruhet se do të qëndrojnë “miq të mirë”.

Por, ka disa çifte të botës së spektaklit që na bëjnë të besojmë se dashuria zgjat përgjithmonë.

Zbulojini më poshtë se kush janë ata.

cifti2cifti3cifti4cifti5cifti6cifti7cifti8cifte-lajmicifti1
 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Flet mjeku ortoped: Si parandalohen dhimbjet e mesit  

Faktorët që rrezikojnë dhe dëmtojnë shtyllën kurrizore, janë aktivitete të përsëritura që...
Read More