Çifti i famshëm shkëmben puthje në publik

Janë ndarë por edhe janë ribashkuar disa herë.

1-8

Picture 1 of 2

Bëhet fjalë për çiftin Justin Bieber dhe Selena Gomez, të cilët vitin e kaluar i janë rikthyer lidhjes së tyre të dashurisë, pavarësisht kritikave të shumta nga ana e familjes së këngëtares, të cilët nuk e pranojnë Justin.

Pavarësisht gjithçkaje, Selena ka vendosur të ndjekë zemrën e saj e të vijojë lidhjen me Justin, lidhje e cila duket se është më e fortë se kurrë.

Këtë të dielë ata janë fotografuar së bashku duke u puthur dhe përqafuar në rrugë dhe aspak të shqetësuar nga personat që i kalonin pranë.

Mediat raportojnë se 25-vjeçarja po kalon një fazë të depresioni dhe aktualisht nuk ka sjellë në tregun muzikor asnjë projekt të ri, për shkak se i është dedikuar totalisht shëndetit të saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sulm në Egjipt, 85 persona të vdekur dhe 80 të plagosur

Militantë të dyshuar kanë gjuajtur një bombë dhe kanë sulmuar me armë...
Read More