Cilin mashkull e zgjedh Teuta Krasniqi para Adonisit?

Për një kohë të gjatë ajo ishte kryefjala e shoubizit, personazhi kryesor i rubrikës rozë, e për të lëshoheshin shumë thashetheme poshtë e lartë, fjalë këto që shpesh e kanë irituar aktoren e mirënjohur.

1-7

Picture 1 of 3

Gjithsesi, Teuta Krasniqi shpesh i ka mbyllur sytë e veshët dhe nuk është marrë me kalvarin e lajmeve të shpikura e fjalët e hallkut. Ajo e ka larë disa herë faturën e të qenit VIP.

Aktorja e njohur po jeton martesë të lumtur në krahët e Adonisit dhe pranë vajzave të saj, Tares e Kaies, që padyshim se e plotësojnë jetën e sa.

Teuta është shumë e lidhur edhe me të atin, Milazim Krasniqin, që e quan hero, krenari, dashuri.

Vajzat, sa të lidhura me baballarët.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tentojnë ta shpëtojnë një fëmijë, vdesin 12 persona në det

Tentativa për të shpëtuar jetën e një fëmije i cili rrezikonte të...
Read More