Çiljeta bën deklaratën e fortë për Alban HoxhënÇiljeta Xhilaga është zgjuar shumë e frymëzuar mëngjesin e kësaj të premteje.

Këngëtarja shqiptare ka përdorur Instagramin për të publikuar një mesazh për partnerin Alban Hoxha dhe të gjithë meshkujt e tjerë.

Çiljeta publikoi një foto të një luani dhe luaneshe që përkëdhelin njëri-tjetrin me mesazhin mjaft domethënës: “Një Mbret nuk kënaqet me këdo, por vetëm me Mbretëreshën e vet”.

Lidhja e këngëtares Çiljeta Xhilaga me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën, prej 2 vitesh është shndërruar në kryefjalën e mediave rozë.

Dyshja e njohur e kanë bërë publike lidhjen e tyre vetëm dy muaj më parë.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Duan të na bëjnë qytetarë me barkun plot, por shqiptarë me kokën bosh!

Nga Kim Mehmeti* Shkurt, shqiptarët e Maqedonisë janë duke shkuar rrugës drejt...
Read More