Çiljeta sërish shtatzënë?Prej vitesh është lakuar si një nga femrat më tunduese të skenës shqiptare.

Çiljeta u bë furrishëm pjesë e artistëve shqiptarë ku veç talentit të saj u lakua shumë për pamjen e saj provokuese.

Këngëtarja, nënë e një dajli ka qënë më e distancuiar nga karriera e saj muzikore duke iu përkushtuar më së shumti jetës së saj private dhe rritjes së dajalit.

E ftuar në emisionin ‘Chic’ në ‘News 24’, Çiljeta u shpreh se për tre vitet e para të jetës së tij, ajo ka qenë tërësisht e fokusuar tek i biri. Por ja si i është përgjigjur Çili pyetjes nëse së shpejti do t’i japë një vëlla ose një motër Fernandos?

‘Për momentin është shumë herët për një fëmijë tjetër. Nuk është fare në mendimet e mia një gjë e tillë tani.’- u shpreh këngëtarja duke theksuar se për momentin është e përkushtuar tek karriera.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Adelina publikon fotografi nga mbrëmjet romantike, pas martesës

Adelina Tahiri pas martesës lë Shkupin Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri ditë...
Read More