Çiljeta shfaqet në këndin e kuzhinës, ja çfarë ka përgatitur

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është artiste shumë e dashur për publikun.

Çiljeta 1

Picture 1 of 2

Ajo së fundi mori pjesë në festivalin “Kënga Magjike”, në të cilin u paraqit me këngën ‘Hajmali’.

Këngëtarja njihet edhe si nënë shumë e përkushtuar ndaj djalit të saj, Fernandos, por ajo ka treguar se është e zonja edhe në kuzhinë.

Në Insta-Story, Çiljeta mbrëmë ka postuar një selfie në të cilën shfaqet në kuzhinë dhe tregonte se darka është gati, e që në tiganin prapa saj duket se diçka të shijshme kishte përgatitur.

Balada ‘Hajmali’ po pritet mirë nga publiku dhe deri tani ka kaluar shifrën prej 1 milion klikimesh.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sa të prirur jeni ndaj tradhtisë? Këtë e tregon shenja juaj e horoskopit!

Ndikimet astrologjike favorizojnë prirjet për tradhti, duke vepruar në një mënyrë të...
Read More