Çiljeta shkëlqen në ditëlindjen e Albanit

Alban Hoxha, portieri i Partizanit, ka festuar dje 30-vjetorin e lindjes, të cilin e ka kaluar mes miqve të mirë.

Në festë sigurisht që nuk mund të mungonte as partnerja e tij, Çiljeta, e cila ka shkëlqyer me një fustan të gjatë nude të shndritshëm.

Lajmi i lidhjes së Alban Hoxhës dhe Çiljetës u bë i ditur pak më shumë se një vit më parë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën

Përpara se të përfshiheni kokë e këmbë në një lidhje të re,...
Read More