Cindy Crawford, një bukuri që trashëgohetKa qenë padyshim një nga ikonat e viteve ’90, por ajo vazhdon të duket e bukur, edhe kur mosha biologjike shënon 51 vjeç.

7-0

Picture 1 of 4

Cindy Crawford është rikthyer në skenë me një set fotografik për revistën “Town and Country Magazine” dhe një foto nga prapaskenat fotomodelja e famshme e ka postuar në llogarinë e saj në instagram.

Gjithçka duket perfekte për Crawford në një foto, ku ajo shfaqet me një kemishë të bardhë të zbuluar, mbi rrobat e banjës trup.

Crawford 51 vjeç, e martuar me sipërmarrësin Rande Gerber është nënë e dy fëmiëjeve, Kaia 16 dhe Presley 18.

Dhe siç ndodh rëndom, të dy fëmijët kanë ndjekur gjurmët e nënës së tyre bukuroshe, duke u përfshirë në botën e modelimit.

Vetëm një natë më parë Kaia ishte në pasarelë për Tom Ford në javën e modës në New York.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Tillerson: Rusia do të ketë pasoja nëse ndërhyn në zgjedhjet e 2018

Rusia do të përballet me pasoja nëse ndërhyn në zgjedhjet e mesit...
Read More