Çizmet deri tek kyçi i këmbës që do ju shoqërojnë kudo në këtë stinë!

Me taka të larta ose edhe më të ulëta e praktike, me material lëkure, kamoshi ose edhe prej një materiali më të hollë, çizmet deri tek kyçi i këmbës “Ankle boots” do të jenë këpucët tuaja më të dashura të sezonit vjeshtë-dimër!

Fashionista, ose jo!

5-4

Picture 1 of 8

Shkruar Nga
More from Revista User

Vodhi televizorin dhe magnetofonin në banesën e të moshuarit, pranga të riut në Peqin

Një 18-vjeçar në Peqin është arrestuar pasi akuzohet për vjedhje. Sipas policisë,...
Read More