Çizmet e Marina Vjollcës më shtrenjtë se një veturë!

Prezantuesja Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi po e bëjnë një jetë luksoze.

6-8

Picture 1 of 2

Kjo më së miri dëshmohet nga reagimet e fundit në lidhur me shpenzimet e majme të parave sa i përket garderobës.

Ditë më parë në fokur ishte Geti, emri i të cilit diskutohej për këpucë, këmisha e kapela të shtrenjta e tani radhën e ka gruaja e tij.

Së fundmi nëpërmjet postimit të një fotografie në Instagram bëhet e ditur se një palë çizme të saj kapin shifrën 1350 euro, para me të cilat mund të blihet një veturë ekonomike.

Kujtojmë se ajo dhe Ghetto Geasy dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë vitin që lam pas.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çfarë po ndodh me Bebe Rexhen? Këngëtarja habit me foton e fundit

Bebe Rexha mund të konsiderohet si një nga shqiptaret më të famshme...
Read More