Çka bëri Princi Harry për Meghan Markle?

Sipas disa raportimeve Princi Harry ka lënë duhanpirjen për të fejuarën e tij Meghan Markle.

“Harry ka premtuar që nuk do të konsumoj duhanin brenda shtëpisë, që është gjë e mirë për Meghan Markle, që nuk e konsumon atë. Mirëpo tani nuk ka as lëvizje për një tymosje të shpejtë në ballkon. Harry e ka lënë duhanpirjen për Meghan” ka bërë të ditur një mik i çiftit për Daily Mail.

Edhe pse duhanpirja është e ndaluar në rezidencat mbretërore, ku edhe do të jetojnë çifti i ri, Harry njihet për konsumimin e cigareve në shoqëri të ndonjë pije.

Ai kishte filluar duhanpirjen sa ishte student në Eton.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi më i detajuar për 2018-n: Lexojeni mirë!

Po ofrohet fundi i vitit dhe shumica dëshirojnë të dinë se çfarë...
Read More