“Çmendet” Miley Cyrus për Pashkë

Këtë të dielë këngëtarja Miley Cyrus, u ka uruar fansave të saj gëzuara Pashkët, me anë të videove por edhe fotove mjaft provokuese.

3-1

Picture 1 of 8

Në rrjetin social Instagram, 25-vjeçarja u shfaq mjaft provokuese e veshur si lepurushe pashke.

Por në fotot e publikuara, Miley nuk është vetëm.

Krah saj është një person i veshur si lepurush, dhe së bashku me të këngëtarja ka realizuar një sërë fotosh mjaft provokuese.

Shkruar Nga
More from Revista User

Feng shui kundër energjisë negative: Çfarë e pengon rrjedhën e energjisë në dhomën e gjumit

Siguroni rrjedhje të lirë të energjisë pozitive në dhomën e gjumit. Për...
Read More