“Çmendet” Miley Cyrus për PashkëKëtë të dielë këngëtarja Miley Cyrus, u ka uruar fansave të saj gëzuara Pashkët, me anë të videove por edhe fotove mjaft provokuese.

3-1

Picture 1 of 8

Në rrjetin social Instagram, 25-vjeçarja u shfaq mjaft provokuese e veshur si lepurushe pashke.

Por në fotot e publikuara, Miley nuk është vetëm.

Krah saj është një person i veshur si lepurush, dhe së bashku me të këngëtarja ka realizuar një sërë fotosh mjaft provokuese.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Kjo zgjedhje e Nicki Minaj është trendi më i fundit i kësaj vere

Kjo zgjedhje e Nicki Minaj është trendi më i fundit i kësaj...
Read More