Dafina larg Kosovës më 17 ShkurtKëngëtarja aq e dashur për Kosovën dhe Shqipërinë u përfol se do të ishte e pranishme në Prishtinë më 17 Shkurt.

Ashtu sikurse Rita Ora edhe Dafina pritej të jepte performancat e saj në kuadër të 10 vjetorit të Pavarsisë së Kosovës.

Pak orë më parë këngëtarja e cila vetëm para pak ditësh u largua në SHBA, lajmëroi se nuk do mund të jetë e pranishme në vendlindjen e saj për këtë gjë u kërkoi ndjesë fansave.

Në këtë datë ajo do të jetë në Zvicër në një koncert së bashku me kolegun e saj reper Mc Kresha.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Euro bie në nivelin më të ulët të 2018-s

Monedha e përbashkët ka vijuar nënçmimin në tregun vendas duke e mbyllur...
Read More