Dajana, modelja dhe aktorja me linjat perfekte…Është konsideruar si femra më seksi e Kroacisë, por shumë pak e dinë se Dajana Gudic është në fakt me origjinë serbe.

Ajo ka mbi 500 mijë ndjekës në ‘Instagram’ ku nuk heziton të shpërndajë foto provokuese, duke çmendur fansat.

Bukuroshja serbe ka ndjekur një shkollë të mesme në Ohajo të SHBA-së dhe filloi modelingun që kur ishte 15 vjeç.

Madje madje ajo arriti të siguronte një rol në filmin “All-Star Weekend”, në vitin 2017.

Dajana shquhet për linjat trupore dhe fotot që “po i vënë flakën” Instagramit.

1_1529217276-65793115292457713_1529217281-41036431529245772auto_2_1529217279-214002_11529245770auto_capture_1529217297-26080201529245773
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Blendi Salaj: Problemi është se Rama kërkon të jetë ai që e ofron zgjidhjen

Gazetari dhe eksperti i komunikimit, Blendi Salaj, thotë se kjo është një...
Read More