Dakota i xhiroi të gjitha skenat e seksit në një ditëDakota Johnson ishte e ftuar në emisionin Late Night with Seth Meyers dhe tregoi se si u ishte dashur t’i filmonin skenat e të dy filmave (Fifty Shades Darker dhe Fifty Shades Freed) në të njëjtën kohë.

“Ishte pak e vështirë sepse na duhej që të shkonim para dhe pas, natyrisht, në mes të dy filmave, sepse disa prej lokacioneve ishin të njëjta. Disi i bëmë të gjitha skenat e seksit në të njëjtën kohë”, deklaroi aktorja.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Kaos në Kolumbi, 314 të vdekur nga përmbytjet

Të paktën 314 persona kanë vdekur nga rrëshqitjet shkatërrimtarë pas reshjeve të...
Read More