Dalin detaje të reja, ja sa ka kushtuar varësja e qafës në dasmën e Norës

Nora shkëlqeu si nuse me paraqitjet e saj Edhe pse ka disa vite që këngëtarja Nora Istrefi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e saj me Robert Berishën, dasma e tyre vazhdon të mbahet mend.

6-8

Picture 1 of 2

Kjo dasmë ishte njëra ndër më të përfolurat deri në detajin e fundit.

Njëra nga varëset që Nora kishte vendosur është e brendit të famshëm “Versace” dhe kushtoi hiq më pak se 1 mijë e 295 euro.

Shkruar Nga
More from Revista User

Femrat vërtet duken më joshëse kur vishen në të kuqe

E kuqja gjithmonë ka qenë ngjyrë sensuale dhe joshëse. Studime të fundit...
Read More