Dalja e parë publike e Meghan Markle me kurorë

Asnjë pjestare e familjes mbretërore nuk duhet të vendosë kurorë në rast se nuk është e martuar,por mesa duket Meghan Markle ka mbajtur kurorë shumë më herët sesa të njihej me Princ Harryn.

7-1

Picture 1 of 2

Në gjimnaz Markle është zgjedhur si mbretëresha e mbrëmjes së matures dhe në kërë foto e mban me aq finesë sikur ta dinte se në të ardhmen do të ishte një princeshë e vërtetë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Spanja do të suspendoj autonominë nëse liderët katalanas nuk tërhiqen nga pavarësia

Spanja do të pezulloj autonominë e Katalonjës nëse udhëheqësi i rajonit nuk...
Read More