Dallgët e larta vonojnë nisjen e tragetin të linjës Brindisi-Vlorë

Moti i keq dhe dallgët e larta kanë penguar nisjen e tragetit të linjës Brindisi-Vlorë.

Sipas njoftimit të kapitanerisë trageti do mbërrijë në mesditë.

Lundrimi për anijet e peshkimit është pezulluar për shkak të rrezikut nga dallgët që arrijë deri në 7 ballë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vishte rroba të dorës së dytë dhe ngiste një Volvo të vjetër: Historia e miliarderit të IKEA-s

Lajmi për vdekjen e Ingvar Kamprad, themeluesit të kompanisë gjigande IKEA, pushtoi...
Read More