Dashuria e vërtetë e Morena Tarakut …Për këngëtaren e modelen e njohur kosovare Morena Taraku, ka vetëm një dashuri të vërtetë.

Gjëja që Taraku e vlerëson më së shumti në jetë, është miqësia dhe këtë e ka thënë përmes profilit të saj në Instagram, ku ka bërë një dedikim për miqësinë.

Këngëtarja e cila sapo ka bërë publike edhe lidhjen e saj me milionerin iranian Sasha Sobhani, ka shkruar se “ka vetëm një dashuri në jetë” dhe ajo është miqësia.

“Ka vetëm një dashuri të vërtetë, e kjo është dashuria e quajtur miqësi. Faleminderit zot, që më ke dërguar njerëz të vërtetë të cilët kujdesen për m,ua dhe njerëz që më ndihmojnë në gjithçka dhe besoj të gjithë e dinë se kush janë njerëzit e mi të vërtetë”, ka shkruar Morena në Instagram.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Tensionohet situata te “Myslym Shyri”, PS i kujton Bashës hetimin amerikan

  Është tensionuar situata tek “Myslym Shyri”, aty ku shumë qytetarë kanë...
Read More