Dasma e Getit dhe Marinës me kosto marramendëse

Dasma e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës është pa dyshim një prej dasmave më të përfolura nga mediat shqiptare

Dasma 1

Picture 1 of 22

E quajtur si dasma e vitit, ajo arriti që të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve.

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë së tyre në një ambient ndryshe në bregdetin shqiptar.

Dasma ku ishin të ftuar shumë miq pati një kosto megjithatë shumë të lartë.

Sipas newsbomb.al, dasma kushtoi afro 130 mijë euro, një shumë marramendëse kjo.

Dasma ishte organizuar nga Alketa Vejsiu dhe në të performuan emra të njohur si NRG Band, Shkëlzen Jetishi, Ramadan Krasniqi – Dani etj.

Geti dhe Marina i dhanë fund beqarisë pas një lidhje trevjeçare të tyre.

Shkruar Nga
More from Revista User

6 mënyra për të luftuar rrudhat e ballit

Vijat në ballë nuk janë më shenja të moshës. Ngarkesat e përditshme...
Read More