David Beckham kundër operacioneve plastike

Një ndër personazhet më të famshme në botën e futbollit dhe jo vetëm, David Beckham, ka bërë një deklaratë të fortë ndaj të gjithë atyre që përdorin kirurgjinë plastike.

Ish-futbollisti 42 vjeçar ka dalë kundër kirurgjisë duke theksuar se plakja me hijeshi është gjëja më natyrale dhe se personalisht nuk ka bërë asnjë ndërhyrje: : ‘Kirurgjia kozmetike mund të jenë në rregull për disa njerëz. Nuk po them se është e keqe. Por për mua, personalisht, kurrë. Kurrë! “.

Komentet e David Bechkam kundër kirurgjisë plastike vinë pasi ish futbollisti është akuzuar shpesh për ndërhyrjet në fytyrën e tij e cila sipas shkrimeve në media është mjaft e kuruar dhe rinore, pavarësisht moshës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Nëna e Atjonit, letër të mbijetuarit të aksidentit: Ç’do të bësh me djallin brenda vetes…

Në një letër drejtuar gazetës Tema, Eda Zhiti, nëna e Atjon Zhitit...
Read More