De Biasi: Synimi kryesor, Fitorja!

debiasi-agolli

Trajneri i kombëtares Shqiptare De Biasi, tha në konferencën për shtyp se skuadra kuqezi do të futet në fushën e lojës për fitore dhe ky do të jetë synimi kryesor.
Do të futemi në fushën e lojës për të fituat dhe do të mundohemi ta bëjmë këtë me logjikë”, tha De Biasi.
Për sa i përket ndryshimit të stadiumit, trajneri u shpreh se ai nuk ka asnjë ndikim te ekipi. “Më vjen keq për tifozët, se i duhet të udhëtojmë për të na ndjekur. Nuk ndryshon asgjë për skuadrën. Për ne është e njëjta gjë. Ky stadium na ka sjellë fat dhe shpresoj që të na sjellë fat edhe sot”, tha De Biasi.

Shkruar Nga
More from Revista User

200 pemë të reja në Liqenin e Farkës nga vullnetarët e “Fundjavë ndryshe”

Parku i Liqenit të Farkës është pasuruar sot edhe me 200 pemë...
Read More