‘Debati me Berishën’, Hoxha: Familjen e largova, nëna përfundoi në spital

Gazetari Artan Hoxha i është kthyer momentit të debatit që pati me ish-kryeministri Sali Berisha live në televizion.

Ai ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Vila 24” në News 24 dhe foli pikërisht për këtë për këtë debat të fortë që pati në “Studio e Hapur” me ish-kryeministrin.

Hoxha u shpreh se pas debatit të nxehtë, kur ai lëshoi akuza të forta ndaj Berishës, e largoi familjen e tij, bashkëshorten dhe djalin nga Tirana, pasi i trembej asaj që mund të ndodhte më pas.

Gjithashtu tha se nëna e tij, që jeton në Çorovodë kishte përfunduar në spital.

Pas debatit që pata me Berishën, e largova familjen nga Tirana.

Ndërkohë më marrin nga qyteti i lindjes në telefon nga Çorovoda, prindërit i kam atje dhe nëna kishte përfunduar në spital pas përplasjes.

Babi im që i ka kaluar të 70-tat më merrte në telefon dhe më thoshte bëj kujdes. Motra po ashtu, edhe vëllai që kam emigrant jashtë”, rrëfeu Hoxha.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Botërori 2018: Nga Mbappe, Neymar tek Cavani, ja top-formacioni

Ndërsa afrohemi në raundin e çerekfinaleve të “Rusia 2018”, identifikohet edhe 11-shja...
Read More