Dedikim i veçantë princeshës Elia nga Ardit Gjebrea

auto_elia_zaharia_zogu_dhe_ardit_gjebrea1481472220

Të shtunën u mbyll edhe edicioni i 18-t i festivalit të përvitshëm “Kënga Magjike”. Fituesi e tij u shpall këngëtarja Rozana Radi me këngën “Ma thuaj ti”.

Ardit Gjebrea pas eksperiencës së këtij viti është ndalur pak për të falënderuar shoqëruesen e tij, princeshën Elia Zaharia Zogu.

Ajo është komentuar pozitivisht në rrjete sociale për profesionalizmin në skenë. Të njëjtin mendim duket se ndal edhe producenti i festivalit i cili përmes një postimi në Instagram ka uruar në mënyrë të veçantë Elian.

“Do mbetesh një partnere e veçantë për mua!” – ka shkruar ai nën foton që ka shpërndarë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ky është vendi i ëndrrave, mund të bëhesh milioner duke punuar vetëm 1 vit

Fondi sovran i Norvegjisë, më i madhi në botë, arriti për herë...
Read More