Dedikimi i Turit për Orindën: Gjysma ime më e mirë po rritetorinda-huta

Showman-i Turjan Hyska i ka bërë një dedikim shumë të veçantë të dashurës së tij Orinda Hutës e cila sot feston ditëlindjen.

Në një postim në rrjetin sociali Instagram Turi ka postuar një foto të këngëtares ku shkruan “Gjysma ime më e mirë po rritet”.

Orinda Huta ka zgjedhur që këtë ditëlindje ta festojë në Itali.

Turi dhe Orinda do të lidhin kurorë në korrik të këtij viti.

or

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

UNICEF: Rreth 1.3 milion fëmijë të zhvendosur në Irak

Rreth gjysma e 2.6 milionë njerëzve të zhvendosur në Irak, pas luftës...
Read More