Demi Rose “vishet” me trëndafila….

Uouuu! As trandafilat e kuq nuk ja fshehin dot seksualitetin Demi Rose…

Ajo ka publikuar një set fotografik dhe ja si tregon hiret bombastike.

Kur bëhet fjalë për të ekspozuar hiret trupore, ajo kurrë nuk ka turp.

Dhe Demi Rose ka ardhur sërish përvëluese, derisa ka realizuar një set fotografik me një veshje transparente, pa sytjena, duke treguar hiret trupore e mbuluar vetëm me lule.

23 vjeçarja nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe të pasmet gjigante.

 

auto_q21530624716

NINTCHDBPICT0004177927051

NINTCHDBPICT0004177927381

NINTCHDBPICT0004177927341

NINTCHDBPICT0004177926981

NINTCHDBPICT0004177927561

NINTCHDBPICT0004177927371

Shkruar Nga
More from Redaksia

A i takoi Tahiri Habilajt?! Lu: SHBA ofron prokurorë të FBI për hetimin ndaj Tahirit

  Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kanë treguar gadishmërinë e tyre për...
Read More