Deputetët në terren me çizme llastiku

Përmbytjet në vend kanë nxjerrë deputetët janë në terren. Kryeministri Rama i ka nxjerrë të gjithë, jo vetëm ata por edhe ministrat. Me çizme llastiku deri në gju, me mushama dhe të veshur trashë, të gjitha janë në terren non stop me njerëzit në zonat e prekura prej tërbimit të motit.

9-1

Picture 1 of 8

Shkruar Nga
More from Revista User

Kanabisi, ushtria gati për “luftë”. Gjeneral Marku: Nga toka, deti, ajri

Qeveria vendosi të angazhojë forcat ushtarake në operacionet që do zhvillohen në...
Read More