Destinacione të rrezikshme, por këta fotografë s’ka asgjë që mund t’i ndalë

Duhet të kesh shumë pasion dhe guxim për të realizuar foto spektakulare.

Destinacion 1

Picture 1 of 6

Fotografët e vënë veten në rrezik, për foto që ia vlen të admirohen, shkruan lajmi.net

Që nga ngjitja në akullnajë, deri tek praktikimi i jogës në shkëmbinj të lartë dhe të thepisur, aventurat e tyre shkojnë varg dhe nuk ka asgjë që mund t’i ndalë.

Destinacione të bukura të cilat i kanë shpërndarë fotografët nga e gjithë bota, ju mund t’i shihni më sipër.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shkencëtarët italianë: Pritet riaktivizimi i vullkanit të frikshëm

Shkencëtarët italianë kanë arritur në përfundimin se pas 1 mijë vjetësh mund...
Read More