Detajet më të bukura nga dasma e Turit dhe Orindës

Turi dhe Orinda po celebrojnë dashurinë 10-vjeçare dhe salla e dasmës është zbukuruar jo vetëm nga lulet dhe gjithçka që tregon festë.

Meqënëse po festojnë për dashurinë, në një mënyrë shumë origjinale, çifti ka zgjedhur të ketë në ditën më të rëndësishme fotot më të bukura që rrëfejnë dashurinë e tyre.

E kujt ka qenë ideja?

dasma 1-1

Picture 1 of 4

Shkruar Nga
More from Revista User

Ngrohja globale, popullsia e pinguinëve po zhduket nga Antarktika

Megjithëse duket si një panoramë e ngrirë nga koha, Antarktika është diçka...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.