Deti nxjerr në breg trupin e pajetë të një personibregdet-mbytet-golem

Trupi i pajetë i një personi është gjetur sot në bregun e detit, tek “Mali i Robit” në Kavajë.

Viktima është i gjinisë mashkull, rreth 70 vjeç.

Ai u nxor në breg nga dallgët e detit.Hetimet paraprake të policisë bëjnë me dije se personi mund të jetë mbytur pasi në trupin e pajetë nuk janë konstatuar shenja dhune.

Ndërkaq pritet ekspertiza mjekoligjore për identifikimin e kufomës dhe shkaqet e vdekjes.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Priyanka Chopra shfaq elegancën në New York!

Paraqitjet e saj në tapetin e kuq gjithnjë mahnisin publikun ndërsa kohëve...
Read More