Dhe “fitues” për memet më të mira në Oscar është … Jennifer Garner! 

Jennifer Garner është ndër aktoret më të dashura të kinematografisë botërore.
Me buzëqeshjen e saj të mrekullueshme dhe talentin ka bërë per vete miliona fansa në botë.

Mund të ishte fare mirë një fituese e Oscar për ndonjë nga rolet e saj…

Por kësaj rradhe ka “fituar çmimin” për memet në internet!

Paraqitja fillimisht duke duartrokitur dhe pastaj shtangja e saj ka rënë shumë në sy.

Dhe sjellja e Jennifer Garner në Oskar të dielën mbetet e fshehur në mister – dhe memes.

Aktorja u shfaq në audiencë me duartrokitje.

Pastaj, papritur, ajo u ndal, dhe një vështrim plot panik u shfaq mbi fytyrën e saj. Apo ishte konfuzioni?

Nuk u kuptua asgjë. Mundet, më pas, Jennifer të sqarojë çfarë e habiti aq shumë.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Rita Ora dhe Idris Elba surprizojnë fëmijët e një spitali

  Ajo është një këngëtare me fame botërore por Rita Ora njihet...
Read More