Dhjetori magjik edhe për Miriam Canin

Muaji dhjetor është i magjishëm për shumë njerëz – dritat, dashuria dhe festat e bëjnë fundvitin më të bukur për të gjithë.

Kështu mendon edhe këngëtarja Miriam Cani.

Ajo ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram duke treguar se dhjetori është muaji më magjik i vitit.

Së fundmi ajo dhe bashkëshorti i saj Alban Skenderaj kanë publikuar këngën e tyre më të re, dhuratë për vajzën e tyre.

The Year's most magical month #december #InLoveWithDecember 💘

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Shkruar Nga
More from Revista User

Abigal ‘ndez’ fansat në rrjetet sociale

Modelja e njohur Abigal Ratchford shfaqet e super e nxehtë në setin...
Read More