“Dhoma sekrete” e Ledi Dianës, tashmë hapet për…

Buckingham Palace është rezidenca zyrtare e sovranëve britanikë që nga 1837-ta, dhe si çdo verë hap dyert për publikun, teksa familja mbretërore kalon pushimet në Windsor.

“dhoma sekrete” 1

Picture 1 of 8

Por këtë vit ka një risi të madhe: për herë të parë, hapet për publikun “dhoma sekrete” e Ledi Dianës, ish princeshës së Uellsit që humbi jetën tragjikisht më 1997.

Vizitorët mund të admirojnë, mes gjërave të tjera foto të ndryshme që i përkasin fëmijëve të princeshës, William dhe Harry.

Shkruar Nga
More from Revista User

New York, treni del nga binarët, aksidentohen 40 persona

Aksidentohet një tren udhëtarësh në New York. Burimet tregojnë se treni ka...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *