“Dhoma sekrete” e Ledi Dianës, tashmë hapet për…

Buckingham Palace është rezidenca zyrtare e sovranëve britanikë që nga 1837-ta, dhe si çdo verë hap dyert për publikun, teksa familja mbretërore kalon pushimet në Windsor.

“dhoma sekrete” 1

Picture 1 of 8

 

Por nga viti i shkuar ka një risi të madhe: për herë të parë, hapet për publikun “dhoma sekrete” e Ledi Dianës, ish princeshës së Uellsit që humbi jetën tragjikisht më 1997.

Vizitorët mund të admirojnë, mes gjërave të tjera foto të ndryshme që i përkasin fëmijëve të princeshës, William dhe Harry.

Shkruar Nga
More from Revista User

Këto janë 5 gjërat që duhet të bëni që dashuria juaj të zgjasë përgjithmonë

Një lumturi e përjetshme me personin që dashuron mund të duket si...
Read More