Dhunë fizike ndaj mjekut të Urgjencës në Elbasan

pranga1

Një mjek i Urgjencës në Elbasna është goditur me grushta nga një qytetar ndërkohë që ishte në detyrë.

Policia ka arrestuar 32-vjeçarin Andrea Vogli nga Cerriku.

Ngjarja ndodhi në Urgjencën e Kirurgjisë së Elbasanit, por shkaqet e konfliktit nuk bëhen të ditur.

Shkruar Nga
More from Revista User

Emina Çunmulaj mahnit në fustan të kuq!

Kryesisht e shohim të thjeshtë dhe në veshje të zakonshme, meqenëse ditët...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.