Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 67-vjeçari në Divjakë

Një 67 vjeçar në Divjakë është arrestuar e Divjakës për dhunë në familje. Në pranga ka rënë Sokrat Gjeka, 67 vjeç, banues në Divjakë.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij shtetases P.Gj, 61 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Haley: SHBA-të nuk kanë durim për Korenë Veriore

Ambasadorja e SHBA-ve në Kombet e Bashkuara, Nikki Haley tha se administrata...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.