Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 67-vjeçari në Divjakë

Një 67 vjeçar në Divjakë është arrestuar e Divjakës për dhunë në familje. Në pranga ka rënë Sokrat Gjeka, 67 vjeç, banues në Divjakë.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij shtetases P.Gj, 61 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Katastrofa natyrore e Sierra Leones, ende 600 njerëz të zhdukur

Të paktën 600 persona ende konsiderohen të zhdukur pas rrëshqitjeve të dheut...
Read More