Dhunoi gruan dhe kërcënoi të birin. Arrestohet 55-vjeçari në Elbasan

Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Gëzim Gogofti, 55 vjeç banues në Elbasan

Arrestimi u bë pasi për motive të dobëta dyshohet të ketë ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases I.G., 54 vjeçe si dhe dyshohet të ketë kanosur me fjalë djalin e tij, shtetasin D.G., 30 vjeç.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Dhuna në familje” dhe “Kanosja”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Erdogan: Nëse NATO nuk na jep mundësin, atëherë blejmë nga Rusia sistemet e mbrojtjes raketore S-400

Presidenti Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdo?an) tha se Rusia ka bërë...
Read More