Dhurata e Krishtlindjeve sipas Nicole Scherzinger

Prej disa kohësh i ka munguar tregut muzikor këngëtarja Nicole Scherzinger dhe duket se për këtë ka pasur një arsye të fortë.

E konsideruar si femra më seksi, Nicole nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram ka dhënë dhe arsyen e mungesës së këngëve të reja në treg, pasi ka qenë duke përgatitur reklamën e parfumit të saj të ri ‘Chosen’.

Në videon e publikuar këngëtarja shkruan: “Chosen është dhurata e duhur për këto Krishtlindje”.

Në videon e promovimit këngëtarja, Nicole Scherzinger, shfaqet më e bukur se kurrë me një fustan i cili nxjerr në pah më së miri format perfekte trupore.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e enjte 28 shtator 2017

Dashi Nëse kohet e fundit jeni përballur me një situatë të vështirë...
Read More